şafak gazetesi haberleri

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye    

361 SÜLEYMANPAŞALI DOST ELİ MAĞAZASI’NDAN GİYİNDİ

 

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, ihtiyaç sahiplerinin bayramlık alışverişinden, erzak kolilerine, engelsiz taksi hizmetinden kurbanlık et bağışına birçok alanda ihtiyaç sahipleri ile bağış verenler arasında köprü kurulmasına vesile oldu.

 

Vatandaşlar tarafından kullanılmayan kıyafetlerin bağışlandığı, bağışın ardından kıyafetlerin Süleymanpaşa Belediyesi çalışanları tarafından yıkanıp ütülenerek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz olarak sunulduğu Dost Eli Giyim Mağazası bayramda da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

 

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşların bayramlık sıkıntısını Dost Eli Giyim Mağazası ile çözerken 361 vatandaş ücretsiz olarak bayram alışverişini Dost Eli Giyim Mağazası’ndan gerçekleştirdi.

 

ENGELSİZ TAKSİ BAYRAMDA DA HİZMET ETTİ

 

Süleymanpaşa Belediyesi’nin engelli vatandaşların ulaşımlarını sağlamak üzere tahsis ettiği Süleymanpaşa Engelli Koordinasyon Merkezi’ne (SEKOMER) bağlı olarak hizmet veren araçlar Kurban Bayramında da göreve devam ederken 4 günlük bayram süresince tüm talepleri karşılayarak engelli vatandaşlarımızın mutluluğu oldular.

 

DOST ELİ AŞEVİ’NE YARIM TON KURBAN ETİ BAĞIŞLANDI

 

Kurduğu Aşevi ile ihtiyaç sahiplerinin her gün evlerine 4 çeşit sıcak yemek götürerek vatandaşların takdirini kazanan Süleymanpaşa Belediyesi Dost Eli Aşevi, kurban bayramında bağış yapmak isteyenlerin hedefi olurken toplam 35 kişi yaklaşık yarım ton eti ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için Dost Eli Aşevi’ne bağışladı.

 

60 KOLİ ERZAK DESTEĞİ

 

Öte yandan ihtiyaç sahibi vatandaşlar için erzak kolilerini de devreye sokan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, 60 vatandaşın evine erzak kolisi götürerek bayramda da umut ışığı olmaya devam etti.

Fatma Derya Kıran 

Okunma :763
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. 2017©

posta@safakgazetesi.com.tr

Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri