şafak gazetesi haberleri

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye    

“HAİNLERİN CEZALARINI GÖRECEĞİ GÜNLER YAKINDIR”


2017-2018 yılı adli açılış yılı nedeniyle Tekirdağ Valiliği önünde bulunan Atatürk anıtında çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.


YARGILAMA SÜREÇLERİ BAŞLADI

Atatürk anıtına çelenk sunulması ile başlayan törende saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Güngör Karakoç açıklamasında, “2017-2018 adli yıl açılış vesilesiyle bir araya geldik. Yeni bir adli yıl yoğun bir şekilde bizi bekliyor. Geçen yıl malum 15 Temmuz hain FETÖ girişimi nedeniyle gerek bizler gerek yargının diğer çalışanları olarak yoğun bir mesai yaptık. Bu süreç bir yıl boyunca devam etti. Devamı da gelecek. Sonuçlar son surat sonuçlandırılıyor. Yargılama süreçleri başladı. İnşallah yargılama süreçleri de bir an önce neticelenip, milletimizin beklediği bu hainlerin cezalarını bir an önce göreceği günler yakındır. Bizler üzerimize düşen görevi yapmaya çalışıyoruz. Hakim ve savcılarımız yoğun mesaide. Yeni adli yılımızı seneye yeni binamızda açarız. Yeni adli yılımızın hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.


Tekirdağ Barosu tarafından düzenlenen törene Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç,  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Baro Başkanı Erhan Sezer Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Tekirdağ Barosu’na bağlı avukatlar katıldı.


ERTAN GENCEOkunma :757
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. 2017©

posta@safakgazetesi.com.tr

Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri