şafak gazetesi haberleri

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye    

LÖSEV İYİLİK TIRI TEKİRDAĞ'DA AİLELERİ İLE BULUŞTU


LÖSEV,  “Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV Yardım Projesi” ile Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyaç sahibi hasta ve ailelerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor.

Vakfa kayıtlı Tekirdağ ve ilçelerinde yaşayan aileler ile buluşan LÖSEV Yardım Tırı, kuru gıdadan et ve et ürünlerine, giysiden temizlik malzemesine, oyuncaktan mobilyaya yüzlerce farklı desteği lösemili ve kanserli aileler için sundu.

Kanser ile savaşan ve ihtiyaç sahibi olan ailelerin gelerek yardımlarından gönüllerince aldıkları iyilikler tırının durağı Tekirdağ’dan sonra Edirne ve Kırklareli olacak. 23 Ağustos’ta Tekirdağ Üç kemaller Parkında olan tırda LÖSEV aileleri ile bir araya geldi.

Konu ile ilgili açıklama yapan LÖSEV Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcısı Neslihan Çelik,  “LÖSEV Anadolu’nun en uzak şehirlerinden, köylerine dek ulaşarak, oradaki lösemili ve kanserli çocukları güldürüyor. Hastalarımız ve aileleri kıyafetten temizlik malzemesine, kuru gıdadan et ve et ürünlerine, mobilyadan bisiklete dek tüm ihtiyaçlarını özgürce seçebiliyorlar. Bu sayede 12 ay boyunca en uzak ilimize dek giderek yardımları yerinde ulaştırıyoruz. Kurban Bayramına yaklaştığımız şu günlerde biz tır yardımlarımızla dahi ailelerimize et ve et ürünleri desteklerimizi de sunuyoruz. Tüm destekçilerimize LÖSEV adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.


Merve Küçük


Okunma :201
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. 2017©

posta@safakgazetesi.com.tr

Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri