şafak gazetesi haberleri

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye    

PTT İDARİ TATİL GÜNLERİNDE DE VATANDAŞIN HİZMETİNDE

 

 

PTT A.Ş. hizmet verdiği sektörlerdeki faaliyetlerinin idari tatil günlerini içine alan Kurban Bayramı öncesinde de aksamadan yürütülmesi ve vatandaşların herhangi bir mağduriyete uğramaması için gerekli tüm tedbirleri aldı.

 

 

Yaklaşan bayram nedeniyle tebrik, davetiye, posta kargosu, kargo ve telgraf trafiğinin önemli ölçüde artacağını göz önünde bulunduran şirket, gönderilerin süratli bir şekilde alıcılarına tesliminin sağlanması yönünde gerekli hazırlıkları yaptı. PTT A.Ş., işyerlerindeki mesai saatlerini de idari tatil günlerini dikkate alarak düzenledi.

 

 

Buna göre, vatandaşlar 28 ve 29 Ağustos günleri tüm PTT merkez ve şubelerinde mevcut çalışma saatleri dahilinde iş ve işlemlerini yapabilecek. 31 Ağustos’ta ise sadece PTT merkezleri açık olacak. Bu merkezlerde, yeterli personel bulundurmak suretiyle saat 13:00’e kadar hizmet verilecek. Böylece vatandaşlar, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın en üst noktaya ulaştığı mübarek bayram günleri öncesinde iş ve işlemlerini herhangi bir gecikme olmaksızın PTT işyerlerinden yapabilmenin huzur ve mutluluğunu yaşayacak. Ayrıca, PTT A.Ş., 28-29 Ağustos ve 4 Eylül günlerinde dağıtım hizmetlerini aksaksız yürüterek vatandaşın yanında olmaya devam edecek.


Rıza Erenler 

Okunma :220
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. 2017©

posta@safakgazetesi.com.tr

Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri