şafak gazetesi haberleri

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye    

TEKİRDAĞLILARA HAKARET VE TEHDİT YAĞDIRDILAR

Tekirdağspor Çorlu General Basri Saran Stadyumunda Cizre Spor’u 3-1 mağlup etmesinin yankıları devam ediyor.

Tekirdağspor’un muhteşem galibiyetini sindiremeyen Cizrespor’un fanatik taraftarları resmi sosyal medya hesaplarından emniyet ekipleri dahil olmak üzere Tekirdağsporlu futbolcular, taraftarlar ve teknik heyete hakaret ve tehdit etti.


“BİZE BAYRAK AÇARAK, BİZE ATATÜRK RESMİNİ AÇARAK HİÇBİR ŞEYE SAHİP OLMAZSINIZ”

Cizrespor’un resmi sosyal medya hesabından “yine ırkçılık yine ırkçılık yine faşist zihniyet ne mutlu Cizreliyiz” başlığı altında emniyet ekipleri olmak üzere Tekirdağspor taraftar yönetim ve futbolcularına tehdit ve hakaret yağdırdılar.

Cizrespor’un açıklamasında, “Bize bayrak açarak, bize Atatürk resmini açarak hiçbir şeye sahip olmazsınız. Bizim bayrakla bir sorunumuz yok. Olamazda, Siz hep vatan sever olun biz vatansız olalım yaşarız biz böyle. Buradan bütün Tekirdağlılara sesleniyoruz. Bu maçın Cizresi de var. Şeref tribünün de oturan şerefsizler size gelince, bekliyoruz Cizre'ye. Sözde vatanını seven o.. çoçuğu Tekirdağ taraftarları gün gelir, devran döner. Yapmadığınız pislik kalmadı. Etmediğiniz küfür kalmadı. 90 dakika yerden kalkmadınız. Maçın içine ettiniz. Bu futbolla düşersiniz. Ali Nail Durmuş hoca sana gelince, çok adamlık tasladın. Özellikle seni Cizre'ye bekliyoruz. Oradaki polise gelince sizde şerefsizsiniz. 15-20 kişilik taraftarlarımızı tehdit etmekten vazgeçmediniz. Son söz Cizre olunca vatan hainiyiz. İlelebet bir gün mutlaka adalet yerini bulacak. Unutmadık unutmayacağız Tekirdağspor” denildi.


ERTAN GENCE

Okunma :1101
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. 2017©

posta@safakgazetesi.com.tr

Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri