şafak gazetesi haberleri

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye    

TÜRKİYE BÜYÜKLER VE VETERANLAR KARATE ŞAMPİYONASI ÇERKEZKÖY’DE YAPILACAKTürkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası, 9-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesinde gerçekleştirilecek.Şampiyonanın yapılması planlanan 29 Ekim Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulunan Türkiye Karate Federasyonu Milli Takımlar Genel Menajeri Hikmet Şaha, “9-12 Kasım tarihlerinde Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nı Çerkezköy’de yapmak istiyoruz. Salonumuz turnuva için oldukça uygun. Çerkezköy Belediyemizin de destekleri ile Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nı yaklaşık bin sporcunun katılımı ile burada yapacağız” dedi.  Hikmet Şaha, 29 Ekim Spor Kompleksi’ndeki incelemelerinin ardından Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Nedim Yılancı ve Uğur Erem ile bir araya gelerek turnuva hakkında fikir alışverişinde bulundu.  


“HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ”


Çerkezköy Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya gayret ettiklerini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Geçtiğimiz günlerde, ilçe bazında ilk ve tek olarak kentimizde düzenlenen ve geleneksel hale getirdiğimiz Uluslararası Taekwondo Şampiyonamızın 4’üncüsünü 7 ülke ve 19 ilden gelen yaklaşık 350 sporcumuz ile gerçekleştirdik. Şimdi de 9-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Türkiye Karate Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’na ev sahipliği yapacağız” dedi. 


FEDERASYON İNTERNET SİTESİNDEN DUYURDU


Konu ile ilgili Türkiye Karate Federasyonunun resmi internet sayfasında duyurular kısmında ise “Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası 09-12 Kasım 2017 tarihlerinde Tekirdağ /Çerkezköy'de düzenlenecektir. Müsabaka detayları ilerleyen günlerde duyurulacaktır” şeklinde açıklamada bulunuldu. Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Antrenörü Murat Kıroğlu da incelemeleri sırasında Türkiye Karate Federasyonu Milli Takımlar Genel Menajeri Hikmet Şaha’ya eşlik etti.   

Merve Küçük

Okunma :716
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. 2017©

posta@safakgazetesi.com.tr

Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri