şafak gazetesi haberleri

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye    

YAŞAR KAPTAN ÇEBİ;

“KAPTAN DEMİR ÇELİK’İN SAHİBİ HEPİMİZİZ”


Türkiye’nin en başarılı 30 şirketi arasında yer alan ve Tekirdağ’ın en önemli sanayi kuruluşu Kaptan Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu, yöneticileri, çalışanları ve aileleri düzenlenen motivasyon yemeğinde bir araya geldi.


Tekirdağ’da özel bir otel de düzenlenen motivasyon yemeğine, Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi, Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Tekirdağ Şafak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tayfun Çebi, Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Arzu Efe, Ata Özdemirler, Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Yöneticisi Şükrü Erhal, Karabük eski Belediye Başkanı Yüksel Erhal ve eşi, Tekirdağ Şafak Gazetesi Sorumlu Müdürü Güner Conkuroğlu, Kaptan Demir Çelik Genel Müdürü Marmara Ereğlisi Sanayici İş Adamları Derneği (MARSAD) Başkanı Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi Orhan Çebi katıldı.“DURMAK YOK ÜRETİME DEVAM”

Yöneticiler ve çalışanların bir araya geldiği motivasyon yemeğinde açılış konuşmasını Kaptan Şirketler Grubu Yöneticisi Şükrü Erhal yaptı. Durmak yok üretime devam diyen Şükrü Erhal, “Yönetim Kurulu Başkanım, yönetim kurulu üyelerim, kıymetli yöneticilerimiz, çalışanlarımız ve aileleri aile yemeğimize hepiniz hoş geldiniz.  Kaptan Demir Çelik 1964 yılında Yaşar Kaptan Çebi tarafından Karabük’te kurulmuştur. O zamanlar bir limitet şirketti. Ben bu yolculuğa 1988 yılında katıldım. 30 yıla yakındır bu ailenin içerisindeyim ve bu aile de olmaktan gurur duyuyorum. Ailemle 18 yıl beraber oldum. Yaşar Kaptan Çebi ile 30 yıldır beraberim. Sadece bana değil tüm çalışanlarımıza göre kimini Yaşar ağabeyi, kiminin Yaşar amcası, kiminin Yaşar babasıdır. Dolayısıyla kendisinden çok şey öğrendik. Bir aile kavramının ne olması gerektiğini herkese öğreten, ailenin değerini onlara anlatan bir yönü olmuştur. Şuan da sağlık durumlarından dolayı yanımızda olamayan Yaşar Kaptan Çebi’nin eşi, bizlerin Ayten yengesi Ayten Çebi’ye çok büyük alkış istiyorum. O bu ailenin görülmez bir kahramanıdır. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana aramız da olan olmayan herkese çok teşekkür ediyorum. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum. Siz çalışanlarımıza sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Bu organizasyonda emeği geçen başta Arzu Efe Çebi olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Durmak yok üretime devam diyoruz. Bizler çalışanlarımız adına herkesle gurur duyuyoruz. Teşekkür ediyorum” dedi.

“ÇALIŞANLARIMIZA İŞ HUZURU VEREBİLMEK BİZİM EN BÜYÜK GÖREVİMİZ”

Şükrü Erhal’ın ardından kürsüye gelen Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ata Özdemirler, çalışanlarımıza iş huzuru verebilmek en büyük görevimiz diyerek şunları söyledi; “Kaptan ailesi çalışma arkadaşları olmak üzere herkese selamlarımı iletiyorum. Hoş geldiniz, onur verdiniz. Burada söylemem gereken bir şey var. Bu bir bayrak görevidir. Uzun yıllar çalıştıktan sonra görevimi Şükrü Erhal’a devrettim. Kaptan bayrağını daha üstlere çıkması için çalışmalara devam edilecek. Ağabey olmak, amca olmak kolay değil. Büyük bir sorumluluktur. Böyle bir gece de konuşma yapmak çok zor. Çalışma alanlarınız çok zor bir yer. Çalışanlarımıza iş huzuru verebilmek bizim en büyük görevimiz. Bu güzel gece de öncelikle Arzu Efe Çebi’ye ve emeği geçenlere, çalışanlarımıza çok teşekkür ederim.”


“HEDEFLERİMİZİ HEP BİRLİKTE DAHA İLERİYE GÖTÜRECEĞİZ”

Hedeflerimizi hep birlikte daha ileriye götüreceğiz diyerek günün anlam ve önemini belirten konuşma yapan  Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Çebi, “Kaptan Demir Çelik’in değerli çalışanları öncelikle şahsım ve ailem adına hoş geldiniz. Bundan 53 yıl önce babamız Yaşar Kaptan Çebi tarafından Karabük’te başlayan serüvenimiz bugün Marmaraereğlisi’nde devam etmektedir. Bunda sizlerin emeği çok büyüktür. Ama inanıyorum ki, hedeflerimizi hep birlikte daha ileriye götüreceğiz. Şirketimizin bugünlere gelmesini sağlayan, başta kurucumuz Yaşar Kaptan Çebi’ye, ağabeyim Ahmet Nur Çebi’ye, kız kardeşim Arzu Efe Çebi’ye ve siz değerleri çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca 2017 yılının son günlerine geldiğimiz bu günler de 2018 yılının sizlere ve ailenize sağlık ve mutluluklar getirmesini de diliyorum. Tekrar aile yemeğimize hoş geldiniz” diye konuştu.


“KAPTAN DEMİR ÇELİK’İN SAHİBİ HEPİMİZİZ”


Son olarak günün anısına konuşmasını yapan Kaptan Demir Çelik’in kurucusu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi, “Kaptan Demir Çelik’te ki mesai arkadaşlarım ve aileleri hepiniz hoş geldiniz. Sizlerle sürekli bu şekilde buluşmak isterim. Çalışma anlarında çok güzel davranışlarını görüyorum. Siz eşleriniz sayesinde arkadaşlarım ile saygı, sevgi içerisinde beraber çalışıyoruz, yaşıyoruz. Ben Kaptan Demir Çelik’in sahibi falan değilim. Çalışanlarından biriyim. Kaptan Demir Çelik’in sahibi hepimiziz. Bizler ayrıldıktan sonra bile daha başarılı bir şekilde çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Aramızda Karabük’ün eski Belediye Başkanlarından Yüksel Erhal vardır. Sağlık problemleri olmasına rağmen aramızda olmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. İnşallah bu şekilde daha sık sizlerle bir arada olacağım. Hepinize sevgimi sunuyorum. Herkese mutluluklar diliyorum” şeklinde konuştu.Konuşmalarının ardından davetliler Majör İstanbul Orkestrası’nın muhteşem şarkılarıyla doyasıya eğlendi. Günün anısına katılımcılar çekilişe katılarak çeşitli hediyelerin sahibi olurken, pasta kesiminin ardından Yaşar Kaptan Çebi, Tayfun Çebi, Arzu Çebi Efe, Orhan Çebi ve Güner Conkuroğlu davetlilerle tek tek ilgilenerek sohbet etti.

Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

 Okunma :2202
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. 2018©

posta@safakgazetesi.com.tr

Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri